AVANTAJLAR

YILLARIN VERDİĞİ
TECRÜBE VE DENEYİM

Şehrimize eğitim amacıyla gelen öğrencilerimizin en önemli sorunlarını MAVERA ile aşıyoruz. Yemek dahil çok uygun fiyatlarla en ekonomik yurt olma garantisi veriyoruz. Ödeme şekillerini size ve bütçenize göre düzenliyoruz. Peşin ödemelerde indirim avantajı sağlıyoruz.

Ücretsiz İki Öğün Yemek

Öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılayan birçok işletme ücrete dahil olarak ya sadece tek öğün yemek vermekte yada sadece mutfak araç gereç ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Yemeksiz fiyatlar ilk anda cazip gibi görünsede yemek ihtiyacı işin içine girdiğinde içinden çıkılmaz külfetler ortaya çıkmaktadır. MAVERA İKİ ÖĞÜN ÜCRETSİZ YEMEK HİZMETİ ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Ulaşım Kolaylığı

Yurdumuz şehir merkezinde ve resmi kurumlar, hastahene, eczane, fotokopi, bankalar, otobüs firmaları, servis güzergahı otobüs durakları vb. ihtiyaç duyulabilecek tüm merkezlere yürüyüş mesafesindedir. Bu da öğrencilere kampüs haricinde şehir içinde de toplu taşıma aracı kullanma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Öğrencilerin karşılaştığı en büyük problemlerden biri de kampüs araçlarının dolu olması sebebiyle sınav ve derslerine geç kalmaları. Yurdumuz kampüs araçları kalkış noktasına 2dakikalık mesafede olduğundan öğrencilerimiz bu sıkıntıyı yaşamamaktadırlar. Kampüs araçları durakları yurdumuzun önünde bulunmaktadır. 2. öğretim derslerinin geç bitmesi kaldığı yurt duraklara uzak olan öğrenciler için güvenlik sorunu oluşturmaktadır. Duraklar yurdumuzun önünde bulunduğundan öğrencilerimiz bu sorunu yaşamamaktadır.

İsteğe Göre Oda Seçimi

İsteğinize göre ranzalı veya bazalı odalarımızı seçebilirsiniz.

Mavera

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle
Başkentimiz Ankara’nın en güvenilir semti Balgat'ta hizmetimize devam etmekteyiz.