BİZ KİMİZ

MAVERA KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI HAKKINDA

TECRÜBE

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle Başkentimiz Ankara’nın en güvenilir semti Balgat'ta ikinci şubemizle hizmetimize devam etmekteyiz.

Siz değerli velilerimizin gözlerinden sakındıkları, emek verip büyüttükleri evlatları için endişeden uzak kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak hizmet kalitemiz ve sunmuş olduğumuz güven ortamı ile yurdumuz, ahlaki ve manevi değerlerim yitirildiği ve gençlerimizin öz değerlerinden hızla uzaklaştırıldığı bir zamanda en önemli ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacını gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde karşılamakta ve öğrencimize emanet şuuruyla yaklaşmaktadır.

KALİTE

Yurtlarımız öğrencilerimizin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmekte kaliteyi hak edior olmalarının bilinciyle yatakhaneden yemekhaneye; spordan gıda maddelerine kadar aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

GÜVEN

Her türlü bozulma ve yozlaşmanın had safhada olduğu günümüzde öğrencilerimizin güvenliğini güvenlik personeline bırakmıyor her birisini ailelerinin emaneti olarak görüp sadece yurt içerisinde değil her alanda kuvvetli dialoglar kurarak kendi güvenliklerini önceliyor ailelerin öğrencilerini teslim ettiktn sonra gözlerinin arkada kalmamalarını temin ediyoruz.

Tecrübe, Kalite ve
Güven

Mavera

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle
Başkentimiz Ankara’nın en güvenilir semti Balgat'ta hizmetimize devam etmekteyiz.