İMKANLARIMIZ

SİZLERE SUNDUĞUMUZ İMKANLAR

Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Her gün verilmekte olan sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden öğrencilerimiz ücretsiz yararlanabilmektedirler. Ayrıca ikinci öğretim öğrencilerimiz için sıcak yemek servisi yapılmaktadır.

Wireless İnternet

Ücretsiz internet hizmetlerinden öğrencilerimiz ortak kullanım alanları ve odalarından faydalanabilmektedirler.

Hijyenik Oda ve Temizlik

Odalarınızın temizliği belirli aralıklarla ortak kullanım alanları ise günlük olarak temizlik personelimiz tarafından, düzenli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Çamaşır Yıkama ve Ütü

Öğrencilerimiz çamaşır yıkama ve kurutma hizmetinden ilgili personel eşliğinde yararlanabilmektedir. Öğrencilerimizin kullanımına açık ütü mevcut olup istenildiği taktirde ilgili personelimiz tarafından da ücretli olarak ütü hizmet verimektedir.

Spor Salonu

Yurtlarımızda bulunan spor aletlerinden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak faydalanıp formunuzu koruyabilirsiniz.

Güvenlik Sistemi

Binamızın güvenliği 24 saat kayıtlı kamera sistemi ve güvenlik personeli ile sağlanmaktadır.

Kuaför Salonu

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri uzman personelimizle kuaför salonu bulunmaktadır.

Sinema Saatleri

Öğrencilerimiz, günün belirli saatlarinde yapılacak olan sinema seansları ile en güncel sinema filmlerini projeksiyon ve 3D ses sistemi ile sinema salonu keyfinde izleyebileceklerdir.

TV Yayınları

Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, yurtlarımızda bulunan çok kanallı TV sisteminden, odalarda ve ortak kullanım alanlarındaki LCD TV’ler ile seyredebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Acil durumlarda ilk müdahale ilkyardım eğitim almış ilgili yöneticimiz tarafından yapıldıktan sonra gerekli olduğu taktirde en yakın sağlık kuruluşuna nakli yurdumuz tarafından gerçekleştirmekte ve gerekli takibat yöneticimiz tarafından yapılmaktadır.

Kişisel Gelişim Semineri

Öğrencilerimizin ailevi, kültürel, ahlaki ve mesleki yeterliliğe sahip olmalarına yön verecek seminerlerimiz yurt içerisinde haftalık olarak, alanında uzman kişilerin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi)

Bu sistem ile talep edilmesi halinde öğrencilerimizin yurda geç gelmeleri veya izin istemeleri halinde öncelikli olarak veli bilgilendirilip veli izni doğrultusunda izin verilmektedir. Öğrencilerimizin süreli olarak tatil vb. sebeplerle yurttan ayrılmaları halinde gidiş - gelişleri velinin bilgisine sunulmaktadır.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Öğrencilerimizin her türlü sorunlarında başvuracağı yetişkin psikolojisi eğitimi almış uzman danışmanımız bulunmaktadır.

Çalışma Alanları

Öğrencilerimizin ders çalışma stiline uygun olarak her odada çalışma masalarının yanı sıra ayrıca bireysel çalışabilecekleri bilgisayarlı etüt odası bulunmaktır.

Kafeterya

Çağdaş tasarımlı rahat ve ferah mekanda günün her saatinde yiyecek, içecek vb. ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Odalarımız

Özgün tasarımın tüm detayları ile düşünüldüğü 5-4-3-2-1 kişilik ve SUİT oda seçenekleriyle her türlü bütçeye ve yaşam tarzına hitap etmektedir.

Mavera

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle
Başkentimiz Ankara’nın en güvenilir semti Balgat'ta hizmetimize devam etmekteyiz.